Author: c***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو جدا والماتريال تحفة
Màu sắc: màu nâu
Price: 174.400₫
Original Price: 218.000₫
| Material | Low Temperature Fiber |
| Features | Not Heat Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Men |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| Trọng lượng tịnh | 150 g |
| Chiều dài | 35.5 cm |
| Đầu | 54-58 cm |
| SKU | sb2309204744224662 |
Author: c***d
Date:
Review: حلو جدا والماتريال تحفة
Màu sắc: màu nâu
Author: 0***7
Date:
Review: We use this during Trick or Treat for Bruno Character in Encanto
Màu sắc: màu nâu
Author: n***8
Date:
Review: Value for money: Love this product so much
Màu sắc: màu nâu
Author: l***o
Date:
Review: Does the job. Seems comfortable enough. For dress up party!
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm