Author: m***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice smartphone , so love it ♥️
Màu sắc: màu đen
Price: 4.564.200₫
Original Price: 5.170.100₫
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Motorola |
| Model | Motorola Moto G100 Pro |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 x 1220 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 6720mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 7300 |
| SKU | sw25082312710615575 |
Brand Name: Motorola
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Motorola-sc-014441292.html
Quality: 8900879 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***s
Date:
Review: Nice smartphone , so love it ♥️
Màu sắc: màu đen
Author: j***s
Date:
Review: The unit is working fast and very tough .good quality ! ♥️♥️♥️
Màu sắc: màu đen
Author: m***3
Date:
Review: Nice
Màu sắc: màu đen
Author: i***7
Date:
Review: very beautiful
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm