Author: k***8
Date:
Review: ok, i like it,, this so good
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Price: 173.800₫
Original Price: 181.000₫
| Material | ABS |
| Occasion | Salon |
| Color | White |
| Type | Led Mirror |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | 3pcs AAA |
| Chiều dài | 20 cm |
| Chiều rộng | 17 cm |
| Chiều cao | 8 cm |
| SKU | sb2312019710900508 |
Author: k***8
Date:
Review: ok, i like it,, this so good
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: R***i
Date:
Review: 🇦🇺 AU. I am a nail technician and this is a must when doing fine art work. There are several magnifying plates to choose from, all in a neat storage box.
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: j***r
Date:
Review: Excellent magnifying for working up close. Helps immensely and a really great price compared to other places. Very happy.
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: k***y
Date:
Review: Amazing works really well !!! Love it definitely recommend
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm