Author: s***4
Date:
Review: Hang OK . Bền đẹp
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Price: 224.500₫
Original Price: 244.000₫
| Material | PP |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Color | Multicolor |
| Chiều dài | 19 cm |
| Chiều rộng | 9.5 cm |
| Chiều cao | 11 cm |
| SKU | sb2306137727566867 |
Author: s***4
Date:
Review: Hang OK . Bền đẹp
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: y***i
Date:
Review: First thing trying these and it was very easy to make them I highly recommend
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: i***f
Date:
Review: Good for beginners just like me! The products arrived safe and were nicely packed. The orders are complete and the quality of it is good also. Thank you seller!
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: 6***m
Date:
Review: Best purchase, easy to use and it has everything you need to do your nails, all the colours are beautiful. The LED /uv lamp is smaller than expected but it works best…quick to dry the product
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm