Author: k***3
Date:
Review: giá tốt. ảnh chất lượng
Màu sắc: phích cắm châu Âu
Price: 1.677.100₫
Original Price: 1.929.000₫
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Color | (K2N) US Plug |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Home Cinema |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 0 to 999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LED |
| ANSI | 400-800 |
| Projection size | 30-200" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | BT2020 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | None |
| SKU | se2408058373032426 |
Author: k***3
Date:
Review: giá tốt. ảnh chất lượng
Màu sắc: phích cắm châu Âu
Author: r***a
Date:
Review: بيجنن كأنو سينما بالبيت وصوتو واضح وعالي وفي كتير مميزات بيجنننننننننن ولا غلطططة 💋🫂🫂🫂🫂🫂🫂♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ومعاه وصلة وعو كتيب بيشرح كل شي فيه ومعو ريموت تحكم وتقدري تشبكي فيه على جوالك وعلى النت وتفتحي اللي بدك يان منه 💕 ❤️🩹♥️❤️🩹♥️♥️♥️♥️♥️❤️🩹♥️❤️🩹❤️🩹♥️
Màu sắc: (K2N) phích cắm US
Author: s***4
Date:
Review: The quality is very clear and I used to watch movies and great quality I love it that is really good.😍😍😍😍🥰🥰🥰
Màu sắc: (K2N) phích cắm US
Author: a***m
Date:
Review: Great product, can adjust, picture quality is good
Màu sắc: (K2N) phích cắm US
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm