Author: R***o
Date:
Review: Máy nhỏ gọn, sắc nét, tuy nhiên vận chuyển không cẩn thận, đóng gói sơ xài nên bị móp méo
Màu sắc: Xám
Price: 3.435.800₫
Original Price: 5.368.500₫
| Material | ABS |
| Color | Grey |
| Screen Resolution | 1920*1080 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | Yes |
| Resolution | 4K |
| Brightness | Up to 999 lm |
| Contrast Ratio | 1,000 to 1,999:1 |
| Power Supply | Power Adapter |
| Display Type | LCD |
| ANSI | Other |
| Projection size | 20-120" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Color Gamut | BT2020 |
| Lamp Life | >3000 |
| SKU | se2407027038243484 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: Công nghệ mới nhất: kiểm tra! Tìm thấy tất cả những yêu thích công nghệ hiện tại của bạn, từ tai nghe Bluetooth đến loa, quạt, các tiện ích làm đẹp nổi tiếng và hơn thế nữa!
Quality: 8360828 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: R***o
Date:
Review: Máy nhỏ gọn, sắc nét, tuy nhiên vận chuyển không cẩn thận, đóng gói sơ xài nên bị móp méo
Màu sắc: Xám
Author: m***h
Date:
Review: “I recently purchased this projector from Shein, and I couldn’t be more impressed with its performance and affordability. The setup was incredibly simple, and the compact, lightweight design makes it easy to carry around or mount. The picture quality exceeded my expectations, delivering sharp, clear visuals with vibrant colors, even on larger screen sizes. It works great in dimly lit rooms, and the built-in speaker is decent, though I recommend connecting external speakers for a richer sound experience. The multiple connectivity options, including HDMI, USB, and wireless screen mirroring, make it versatile and compatible with various devices like laptops, phones, and gaming consoles. It’s perfect for movie nights, presentations, or even gaming. For the price, it offers incredible value, combining functionality and style. Whether you’re a casual user or someone looking for a budget-friendly entertainment solution, this projector is a fantastic choice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Màu sắc: Xám
Author: o***e
Date:
Review: Chocada com a qualidade desse projetor 😍 super recomendo comprem sem medo
Màu sắc: Xám
Author: n***2
Date:
Review: بتجنن وحجمها كبير كتير وجودتها عالية جدا بنصحكم
Màu sắc: Xám
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm