Price: 272.900₫
Original Price: 434.700₫
| Material | ABS |
| Model | JBL C100SI |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | Others |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Grey |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Batteries Required | No Battery |
| Cable Feature | Tangle free |
| Water Resistance Level | IPX3 |
| Noise Cancelling | Active Noise Cancellation |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25090246661007057 |
Brand Name: JBL
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/JBL-sc-014480972.html
Quality: 3044784 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm