Author: k***9
Date:
Review: bộ tóc này ok lắm. đội đi chơi cũng ok
Màu sắc: màu nâu
Price: 184.300₫
Original Price: 194.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 150 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 52 cm |
| SKU | sb2403278184819932 |
Author: k***9
Date:
Review: bộ tóc này ok lắm. đội đi chơi cũng ok
Màu sắc: màu nâu
Author: a***o
Date:
Review: I love the color, easy to use
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: M***a
Date:
Review: Me gustó muchísimo. Se siente cómoda y esta super bonita...
Màu sắc: màu nâu
Author: j***e
Date:
Review: Value for money: really good value for money and I really recommend this one Easy to wear: truly beautiful and very easy to wear Comfortable to wear: yes the product is very nice and very comfortable to wear Hairstyle stylishness: This style of hair is fashionable and really versatile, I recommend this style
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm