Author: e***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: original apple ,packaging is good,no damage.Thank you shein
Màu sắc: màu đen
Price: 20.165.300₫
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 15 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | i0S 17 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 48MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 12MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2556 x 1179 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3349mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A16 |
| SKU | sw25092310177078177 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 8125066 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: e***i
Date:
Review: original apple ,packaging is good,no damage.Thank you shein
Màu sắc: màu đen
Author: h***6
Date:
Review: máy mới nguyên tem luôn nha
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: v***e
Date:
Review: 新品本物でした(*^^*)
Màu sắc: màu đen
Author: v***e
Date:
Review: 新品で本物でした!!最高
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm