Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very high quality I liked this item
Màu sắc: Đỏ
Price: 502.500₫
Original Price: 948.600₫
| Material | Rubber |
| Model | HyperX Cloud II |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Color | Black |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Batteries Required | No Battery |
| Cable Feature | Tangle free |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25092666230620829 |
Brand Name: HyperX
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/HyperX-sc-0141817650.html
Quality: 9578641 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***9
Date:
Review: Very high quality I liked this item
Màu sắc: Đỏ
Author: s***3
Date:
Review: High quality and good quality
Màu sắc: Đỏ
Author: m***7
Date:
Review: Very high nice quality
Màu sắc: Đỏ
Author: a***9
Date:
Review: جميلةةةةةةةةةةةة والله
Màu sắc: Đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm