Author: l***6
Date:
Review: Shein never disappoints as always!!! Happy
Màu sắc: màu nâu
Price: 360.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Brown |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Jerry Curl |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 115 g |
| Chiều dài | 22 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2410119286619141 |
Author: l***6
Date:
Review: Shein never disappoints as always!!! Happy
Màu sắc: màu nâu
Author: s***6
Date:
Review: Hair Softness: nice and doft
Màu sắc: màu nâu
Author: J***e
Date:
Review: Value for money: it's worth buying Hair Softness: the wig is soft and nice Comfortable to wear: it's easy to wear and very much. this is what my mum was looking for and I am glad I ordered it for her
Màu sắc: màu nâu
Author: a***5
Date:
Review: very good very nice good quality same picture thank you chein
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm