Author: j***e
Date:
Review: Works very well, No more ingrown bumps on my bikini line I recommend it ! Easy to use and really is water resistant
Màu sắc: Hồng
Kích thước: USB
Price: 326.400₫
Original Price: 343.500₫
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Điện áp | 5 V |
| Chiều dài | 24.8 cm |
| Chiều rộng | 20.2 cm |
| Chiều cao | 6.4 cm |
| SKU | sb260403155296313607149 |
Brand Name: Hatteker
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Hatteker-sc-0141978062.html
Quality: 7370134 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: j***e
Date:
Review: Works very well, No more ingrown bumps on my bikini line I recommend it ! Easy to use and really is water resistant
Màu sắc: Hồng
Kích thước: USB
Author: r***9
Date:
Review: حلوووووووووووووووو
Màu sắc: Hồng
Kích thước: USB
Author: a***j
Date:
Review: عجبني مره صراحه
Màu sắc: Hồng
Kích thước: USB
Author: a***6
Date:
Review: حلوه نفس اصوره
Màu sắc: Hồng
Kích thước: USB
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm