Author: k***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This fits perfectly around my head, and looks natural. I definitely recommend buying it.
Màu sắc: Natural Black
Price: 161.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Wigs With Hat |
| Cap Type | Other |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| Trọng lượng tịnh | 150 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 56 cm |
| SKU | sb2312091070700368 |
Author: k***h
Date:
Review: This fits perfectly around my head, and looks natural. I definitely recommend buying it.
Màu sắc: Natural Black
Author: i***7
Date:
Review: all shein items are so beautiful
Màu sắc: Natural Black
Author: p***6
Date:
Review: Very cute love the vibrant colour
Màu sắc: Natural Black
Author: s***H
Date:
Review: Easy to wear: so simple to put I and go when you do t want to do your hair, no time, or just a fun look.
Màu sắc: Natural Black
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm