Author: e***d
Date:
Review: received safely no damage and silky-smooth nice to wear for everyday I love the color and inch I highly recommend this product
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 597.500₫
Original Price: 637.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | Other |
| Trọng lượng tịnh | 278 g |
| Chiều dài | 85 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2407103862503664 |
Author: e***d
Date:
Review: received safely no damage and silky-smooth nice to wear for everyday I love the color and inch I highly recommend this product
Màu sắc: Nhiều màu
Author: l***n
Date:
Review: looooooooove looooooooove looooooooove it looooooooove looooooooove looooooooove it looooooooove looooooooove looooooooove it looooooooove looooooooove looooooooove it looooooooove looooooooove looooooooove it looooooooove looooooooove looooooooove it looooooooove looooooooove looooooooove it looooooooove looooooooove looooooooove it looooooooove looooooooove looooooooove it
Màu sắc: Nhiều màu
Author: j***n
Date:
Review: SO BEAUTIFUL AND GORGEOUS
Màu sắc: Nhiều màu
Author: m***9
Date:
Review: Fabulous, Fantastic, Beautiful, Amazing, Awesome, Astounding, Brilliant, Gorgeous, totally adore this wig very unique and very well made the highlights are so brilliant and awesome thank you so much for making such a beautiful item have a gorgeous evening
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm