Author: n***9
Date:
Review: Giá trị so với giá tiền: This product is absolutely gorgeous; it's the most beautiful wig I've ever owned.
Màu sắc: Vàng
Price: 532.700₫
Original Price: 579.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| Trọng lượng tịnh | 296 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2408020902117147 |
Author: n***9
Date:
Review: Giá trị so với giá tiền: This product is absolutely gorgeous; it's the most beautiful wig I've ever owned.
Màu sắc: Vàng
Author: 2***3
Date:
Review: Very nice hair love it ❤️ Lace quality: Good Easy to wear: yes Hairstyle stylishness: best to style
Màu sắc: Nhiều màu
Author: a***5
Date:
Review: Qualité de la Lace: incroyable 😻 Value for money: incroyable 🥲
Màu sắc: màu đen
Author: a***a
Date:
Review: Value for money: yes and its very beautiful Easy to wear: yes
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm