Author: 0***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: very affordable 😜 Easy to wear: soft and bouncy
Màu sắc: Vàng
Price: 579.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| Trọng lượng tịnh | 296 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2408020902123961 |
Author: 0***4
Date:
Review: Value for money: very affordable 😜 Easy to wear: soft and bouncy
Màu sắc: Vàng
Author: L***a
Date:
Review: cute exactly as pictured love it
Màu sắc: màu nâu
Author: T***e
Date:
Review: This is top quality stuff
Màu sắc: màu nâu
Author: m***k
Date:
Review: lovely 😍
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm