Author: C***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very satisfied happy with the Quality 👌
Màu sắc: màu đen
Price: 216.200₫
Original Price: 230.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Headband Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2409211518478717 |
Author: C***e
Date:
Review: very satisfied happy with the Quality 👌
Màu sắc: màu đen
Author: 9***7
Date:
Review: Value for money: yes Easy to wear: yes Comfortable to wear: very very comfortable Hairstyle stylishness: good
Màu sắc: màu đen
Author: M***e
Date:
Review: Very good ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: màu đen
Author: 2***7
Date:
Review: Hi guys I just want to say thank you Shein my wig is perfectly fitting
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm