Author: U***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality, great for the price, surely buy again
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Price: 55.000₫
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Ideal for | Men |
| Color | Black |
| Type | Hair Drying Towels |
| Chiều dài | 103 cm |
| Chiều rộng | 23 cm |
| Chiều cao | 21 cm |
| SKU | sb2307063927146002 |
Author: U***t
Date:
Review: Good quality, great for the price, surely buy again
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: d***7
Date:
Review: Hàng oki👍
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: z***o
Date:
Review: if you like to treat your hair at home this is the girl for you easy to use and good result
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: b***c
Date:
Review: use all the time its'smy favorite for hair masks
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm