Author: 8***1
Date:
Review: ket noi ok. loa chac chi đc 3w, hoi nho. co can chinh man hinh tu dong. lumen ko dc sáng nhu quang cao. anh chi de nhan xu...
Màu sắc: Đen và trắng
Price: 1.090.300₫
Original Price: 1.298.000₫
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | EU C Type Plug(220-240V) |
| Connectivity Technology | WiFi |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Screen Resolution | 1920*1080 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 1080P |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 1,000 to 1,999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LCD |
| ANSI | 800~2500 |
| Projection size | 30-200" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | REC709 |
| Lamp Life | 2000-3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se2403177030976807 |
Brand Name: HUASHIJIE
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/HUASHIJIE-sc-0141887288.html
Quality: 1328221 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: 8***1
Date:
Review: ket noi ok. loa chac chi đc 3w, hoi nho. co can chinh man hinh tu dong. lumen ko dc sáng nhu quang cao. anh chi de nhan xu...
Màu sắc: Đen và trắng
Author: m***1
Date:
Review: wow super nice., I used it during my class presentation. it is easy to handle less hassle. it very light and easy to carry anywhere I go. It is recommendable to buy.
Màu sắc: Đen và trắng
Author: F***i
Date:
Review: I'm so impressed and happy about the product. It's quality, value for money and not forgetting the cuteness. It's beyond my expectations. The picture is perfect, i would very much recommend it to anyone.. 👌
Màu sắc: Đen và trắng
Author: s***t
Date:
Review: the packaging is very good and also the quality
Màu sắc: Đen và trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm