Author: x***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exactly as the picture shows. So obsessed! I do wish it was double sided though.
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: Một cỡ
Price: 65.000₫
| Material | PMMA |
| Closure Type | No-closure |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Round |
| Style | Cute |
| Color | Red |
| Chiều cao | 10.8 cm |
| Chiều dài | 12.8 cm |
| Chiều rộng | 5 cm |
| SKU | sb2311157244266752 |
Author: x***8
Date:
Review: Exactly as the picture shows. So obsessed! I do wish it was double sided though.
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: Một cỡ
Author: m***e
Date:
Review: So cute my little girl loves it so much!
Màu sắc: Màu xanh nhạt
Kích thước: Một cỡ
Author: c***o
Date:
Review: Anything Sanrio is always so cute !
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: Một cỡ
Author: A***a
Date:
Review: جميلة كيوووت جدا جبت كل الاشكااال
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm