Author: L***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is super cute! I love it. Please vote I need points!!☹️
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Price: 72.600₫
Original Price: 132.000₫
| Material | Polyurethane(PU) |
| Color | White |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Simple |
| Chiều cao | 9.5 cm |
| Chiều dài | 22 cm |
| Chiều rộng | 16 cm |
| SKU | sb2311222683638636 |
Author: L***a
Date:
Review: This is super cute! I love it. Please vote I need points!!☹️
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: e***w
Date:
Review: i love this it’s so cute, i highly recommend buying it for your makeup
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: s***a
Date:
Review: Very cute for my daughters bday
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: a***t
Date:
Review: Loving it so much true size good quality
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm