Author: l***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: im amazed at the quality for this price.
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 253.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 175 g |
| Chiều dài | 45 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb2305193058091614 |
Author: l***r
Date:
Review: Value for money: im amazed at the quality for this price.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***n
Date:
Review: Excellent quality fast delivery really good make looked real got so many compliments Value for money: 10 Easy to wear: 10 Comfortable to wear: 10 Hairstyle stylishness: 10
Màu sắc: Nhiều màu
Author: l***y
Date:
Review: very nice wig and color
Màu sắc: Nhiều màu
Author: a***e
Date:
Review: I love this wig great colour
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm