Author: b***a
Date:
Review: Lace quality: Very good quality Value for money: So bouncy
Màu sắc: Màu nâu Mocha
Price: 837.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*6 |
| Trọng lượng tịnh | 296 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb25022715883681821 |
Author: b***a
Date:
Review: Lace quality: Very good quality Value for money: So bouncy
Màu sắc: Màu nâu Mocha
Author: f***3
Date:
Review: Great quality love the hair
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***3
Date:
Review: Lace quality: Omg I love I love I loooooove ,pre- pluck method is amazing and the knots are tiny Value for money: This was great value for money indeed Hairstyle stylishness: A synthetic wig that doesn’t even feel like one 🥹❤️❤️❤️the compliments I’m about to get 🤭
Màu sắc: Nhiều màu
Author: 2***7
Date:
Review: Good quality. Looks exactly like pictures
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm