Author: d***3
Date:
Review: Was really good really satisfied
Màu sắc: màu đen
Price: 2.553.300₫
Original Price: 3.854.700₫
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A06 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G85 |
| SKU | sw25080908218260101 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 8758296 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: d***3
Date:
Review: Was really good really satisfied
Màu sắc: màu đen
Author: d***g
Date:
Review: nice good quality packed in bubblewrap
Màu sắc: màu đen
Author: m***0
Date:
Review: My daughter was very happy.
Màu sắc: màu đen
Author: d***g
Date:
Review: not yet opened but im giving this to my niece as a gift
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm