Author: g***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to wear: very comfortable Hairstyle Stylishness: so good
Màu sắc: màu nâu
Price: 223.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 85 cm |
| Đầu | 52 cm |
| SKU | sb2307058826747447 |
Author: g***l
Date:
Review: Easy to wear: very comfortable Hairstyle Stylishness: so good
Màu sắc: màu nâu
Author: a***n
Date:
Review: Love it!!! So long! And excellent quality
Màu sắc: Màu tím
Author: j***z
Date:
Review: Beautiful wig
Màu sắc: Màu Hồng Tươi
Author: l***n
Date:
Review: this wig was great! looked perfect 👌
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm