Price: 312.500₫
Original Price: 341.000₫
Blue
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | None |
| Type | Wedge & Body Positioner Covers |
| Filling | Polyester |
| Chiều dài | 30.5 cm |
| Chiều rộng | 25 cm |
| Chiều cao | 5 cm |
| SKU | sb260421121351886209698 |