Author: r***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely. I love it. So good
Màu sắc: Lanh nâu
Price: 250.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Linen Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 225 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb25031463647626440 |
Author: r***1
Date:
Review: Lovely. I love it. So good
Màu sắc: Lanh nâu
Author: m***e
Date:
Review: great! wig looks actually natural when you wear a properly
Màu sắc: Lanh nâu
Author: n***n
Date:
Review: this is so worth it, soft and beautiful looks real.
Màu sắc: Lanh nâu
Author: j***3
Date:
Review: Iam very very satisfied
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm