Author: l***w
Date:
Review: This wig Is so full so bouncy and it is gorgeous. I love love is so much
Màu sắc: S99JC
Price: 1.196.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Burgundy & Reddish |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S99JC |
| Type | Bob Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Water Wave |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 210 g |
| Chiều dài | 30.48 cm |
| Đầu | 57.15 cm |
| SKU | sb2212206714731517 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 8959545 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: l***w
Date:
Review: This wig Is so full so bouncy and it is gorgeous. I love love is so much
Màu sắc: S99JC
Author: k***3
Date:
Review: more than happy with this purchase
Màu sắc: Natural Black
Author: s***n
Date:
Review: hair is nice, soft, comfortable to wear.
Màu sắc: S4/27
Author: S***m
Date:
Review: Value for money: yes 😁😁😁 Hair Softness: very soft 🍦 Comfortable to wear: very comfortable 😁😁😁 True to length: yes Easy to wear: yes
Màu sắc: S4/27
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm