Author: S***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Satisfied with the purchase thank you
Màu sắc: S4/27
Price: 452.700₫
Original Price: 564.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Color | S350 |
| Type | Bulk Hair |
| Human Hair Content | 10% |
| Hair Color | Natural & Black |
| Curl | Deep Wave |
| Material Details | Human Hair, High Temperature Fibre |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Chiều dài | 30 cm |
| Chiều rộng | 10 cm |
| Đường kính | 2 cm |
| Trọng lượng tịnh | 270 g |
| SKU | sb25071028100805623 |
Author: S***p
Date:
Review: Satisfied with the purchase thank you
Màu sắc: S4/27
Author: m***s
Date:
Review: I use it to braid my friends , it’s really good , the color is thesame and the hair is very soft
Màu sắc: S30
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm