Author: r***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: YOU GET WHAT YOU SEE
Màu sắc: trắng
Price: 204.000₫
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 110 g |
| Chiều dài | 31 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2304145787787769 |
Author: r***5
Date:
Review: YOU GET WHAT YOU SEE
Màu sắc: trắng
Author: M***u
Date:
Review: Used for my gojo cosplay and the wig was soft and thick! it’s super easy to style too:3
Màu sắc: trắng
Author: A***u
Date:
Review: Comfortable to wear: Very Nice, please like im broke
Màu sắc: trắng
Author: f***8
Date:
Review: very nice and cool make confident and no styling needed just has to part the hair and u will be handsomest guy on the block
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm