Author: m***s
Date:
Review: Exactly what I paid for
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 0.25m
Price: 277.000₫
| Material | Copper |
| Length | 0.25m |
| Features | Slow Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | No |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2401162499851903 |
Brand Name: D8
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/D8-sc-0141762590.html
Quality: 6190378 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***s
Date:
Review: Exactly what I paid for
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 0.25m
Author: a***0
Date:
Review: Looks just like the picture. I am very happy with this purchase.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 0.25m
Author: c***y
Date:
Review: I didn’t realize it was a set of 3. Very happy with them!
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 0.25m
Author: l***y
Date:
Review: I love them.. i use it for my car. Apple play. They are cute and the size is perfect
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 0.25m
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm