Author: d***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Buena calidad llego en buenas condiciones
Màu sắc: trái cam
Price: 3.366.000₫
| Color | Green |
| RAM | 6G |
| Interface | Type C |
| Brand | Cubot |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Rear Camera | 48MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Phone Battery Capacity | 5100mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G85 |
| SKU | sw2412173817381118 |
Brand Name: CUBOT
Quality: 8477436 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: d***6
Date:
Review: Buena calidad llego en buenas condiciones
Màu sắc: trái cam
Author: c***9
Date:
Review: muy buena calidad excelente
Màu sắc: trái cam
Author: c***o
Date:
Review: Excelente
Màu sắc: màu xanh lá
Author: a***9
Date:
Review: Es buena la calidad del celular,
Màu sắc: màu xanh lá
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm