Author: d***s
Date:
Review: Love the colour its perfect match
Màu sắc: Màu dương cầm
Price: 151.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Ponytail |
| Curl | Straight Hair |
| Crowd | Women |
| Theme | Y2K |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 140 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đường kính | 58.5 cm |
| SKU | sb2209020412044951 |
Author: d***s
Date:
Review: Love the colour its perfect match
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: k***7
Date:
Review: Value for money: absolutely Easy to wear: yes! Comfortable to wear: very comfy
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: l***5
Date:
Review: Really impressed with this item! The quality is better than I expected for the price, and it looks just like the pictures. Fit and sizing were accurate, and the material feels comfortable and well made. Delivery was also quicker than anticipated. Definitely happy with this purchase and would order again. Highly recommend if you’re considering it!
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: C***N
Date:
Review: very good just like in picture
Màu sắc: Màu dương cầm
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm