Author: e***g
Date:
Review: Hair Softness: the tuexture and quality Comfortable to wear: it fits my head like a glove Easy to wear: obvious is glueless😍
Màu sắc: SNatural
Price: 351.000₫
Original Price: 390.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Natural Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 93 g |
| Chiều dài | 12.7 cm |
| Đầu | 56-59 cm |
| SKU | sb260408100968498297441 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 3251226 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: e***g
Date:
Review: Hair Softness: the tuexture and quality Comfortable to wear: it fits my head like a glove Easy to wear: obvious is glueless😍
Màu sắc: SNatural
Author: z***e
Date:
Review: I had 20 people asking for the link for this wig on my social media 😂 it’s cute great quality 💯🔥❤️
Màu sắc: SNatural
Author: b***e
Date:
Review: Good quality, l cant wait to wear my wig
Màu sắc: SNatural
Author: k***h
Date:
Review: Very good quality, looks exactly like the picture
Màu sắc: S2
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm