Author: j***o
Date:
Review: Great hair, no offensive smell and true to Product
Màu sắc: màu đen
Price: 214.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 205 g |
| Chiều dài | 50 cm |
| Đầu | 52 cm |
| SKU | sb2407053476642425 |
Author: j***o
Date:
Review: Great hair, no offensive smell and true to Product
Màu sắc: màu đen
Author: a***0
Date:
Review: Worthy for its price🤍
Màu sắc: màu đen
Author: f***f
Date:
Review: I like it 😍😍😍😍😍 it is really good 👍👍👍👍
Màu sắc: màu đen
Author: R***a
Date:
Review: Ilang ulit na akong nag order dito And absolutely i love it! As always. Sizes are accurate at yung tela is very comfortable. Iba² din ang tela niya kaya masasabi ko ay sobrang ganda talaga. Surely will order again! Thank you shein! Hanggang sa uulitin! First time ko dito sa shein. And absolutely i love it! Sizes are accurate at yung tela is very comfortable. Iba² din ang tela niya kaya masasabi ko ay sobrang ganda talaga. Surely will order again! Thank you shein! Hanggang sa uulitin! Thank you so much shein! I love your products talaga! Ang gaganda. Pati mga charger sobrang legit! Buy now guys! Di kayo magsisisi.
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm