Author: k***r
Date:
Review: legitimate and fast delivery!
Màu sắc: Tuyết Nắng Sớm
Price: 3.511.400₫
Original Price: 4.433.200₫
| Display Size | 6.75" |
| Color | Early Sunny Snow |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme C71 |
| Network | 2G |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25070433311162606 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 3797402 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: k***r
Date:
Review: legitimate and fast delivery!
Màu sắc: Tuyết Nắng Sớm
Author: J***G
Date:
Review: I received it today.I like it much.This phone was chepesr prize with powerful quality tome . Totally recommended to buy this realmeC71 unlocked cell phone.I received it today.I like it much.This phone was chepesr prize with powerful quality tome . Totally recommended to buy this realmeC71 unlocked cell phone.I received it today.I like it much.This phone was chepesr prize with powerful quality tome . Totally recommended to buy this realmeC71 unlocked cell phone.I received it today.I like it much.This phone was chepesr prize with powerful quality tome . Totally recommended to buy this realmeC71 unlocked cell phone.I received it today.I like it much.This phone was chepesr prize with powerful quality tome . Totally recommended to buy this realmeC71 unlocked cell phoneI received it today.I like it much.This phone was chepesr prize with powerful quality tome . Totally recommended to buy this realmeC71 unlocked cell phone.I received it today.I like it much.The phone cheap but quality so good.
Màu sắc: Tuyết Nắng Sớm
Author: u***y
Date:
Review: Everything came with good condition? Thank you shein
Màu sắc: Streaming Green
Author: J***s
Date:
Review: very nice
Màu sắc: Streaming Green
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm