Price: 457.000₫
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Driver Unit | Others |
| Ear Coupling Style | Ear Hook |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Music Control |
| Interface | 3.5mm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Batteries Required | No Battery |
| Cable Feature | Detachable |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260226173644944245317 |
Brand Name: C C A
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/COOL-CHIC-AUTO-sc-0141983648.html
Quality: 8952161 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm