Author: b***n
Date:
Review: Value for money: giá bình dân Easy to wear: ổn, dễ mang Comfortable to wear: màu đẹp nhưng tôi mang ko đẹp
Màu sắc: Màu hồng ombre
Price: 256.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 220 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 52 cm |
| SKU | sb2307018414540242 |
Author: b***n
Date:
Review: Value for money: giá bình dân Easy to wear: ổn, dễ mang Comfortable to wear: màu đẹp nhưng tôi mang ko đẹp
Màu sắc: Màu hồng ombre
Author: h***7
Date:
Review: tóc đẹp .giống thật nhưng dễ rụng nên nhẹ nhàng hơn với tóc!
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: d***8
Date:
Review: This wig is super soft one of the most softest I’ve ever owned, so beautiful it’s nice colour too will need to pluck it abit for more realistic look but will definitely purchase again love it so much so so so so so nice 🩷❤️🩷🩷❤️❤️🩷🩷❤️❤️
Màu sắc: Vàng
Author: d***2
Date:
Review: Nice soft, easy to wear, and comb . I love it looks like natural hair.
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm