Author: a***1
Date:
Review: tóc khá ổn luôn nè ,đã mua hơn trăm bộ trên shien rồi
Màu sắc: Ombre
Price: 254.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 200 g |
| Chiều dài | 50 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2302178000885180 |
Author: a***1
Date:
Review: tóc khá ổn luôn nè ,đã mua hơn trăm bộ trên shien rồi
Màu sắc: Ombre
Author: m***6
Date:
Review: I have recently purchased 2 wigs of shien and they are amazing for the price I have lost 70% of my hair due to chemo and cant afford expensive ones I love this one
Màu sắc: Ombre
Author: s***d
Date:
Review: very good quality and very useful for under the wig. I love it. good quality.
Màu sắc: Ombre
Author: n***n
Date:
Review: its very nice i like shein . i will buy again . its good not bad .
Màu sắc: Ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm