Author: P***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Giá trị so với giá tiền: Synthetic hair, beautiful for the price!
Màu sắc: Màu xanh lam
Price: 270.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blue |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 290 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2302172135395629 |
Author: P***l
Date:
Review: Giá trị so với giá tiền: Synthetic hair, beautiful for the price!
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: t***1
Date:
Review: Great wig so much fun and many compliments
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: r***6
Date:
Review: value for money easy to wear comfortable to wear easy hair
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: C***i
Date:
Review: Value for money: so cute 🥰
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm