Author: b***6
Date:
Review: I’m
Màu sắc: màu đen
Price: 1.868.800₫
Original Price: 1.968.000₫
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Blackview |
| Model | Blackview Wave 9C |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.56" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T603 |
| SKU | sw25091919022290551 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 622488 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: b***6
Date:
Review: I’m
Màu sắc: màu đen
Author: h***2
Date:
Review: Đôi khi bị đơ máy
Màu sắc: màu đen
Author: o***2
Date:
Review: الجوال حلو. ممتاز يجي معه سلك الشاحن والرأس حقه ويجي معه مفتاح الشرائح وايضا يجي معه ذاكرة تخزين مقاس ٣٢ الجوال نظامه حلو ولمسه خفيف جربته يومين واعجبني
Màu sắc: màu đen
Author: r***3
Date:
Review: まだ開けてないけどちゃんと使えるといいなー
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm