Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: تحت التحربه يجي بدون شاحن او اسلاك اصلي صورته اذا تحبون تشوفون شكله حجمه صغير اخترت مني اختارو الحجم الكبير اذا تحبون
Màu sắc: trắng
Price: 5.777.000₫
Original Price: 7.788.600₫
| Color | Purple |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 mini |
| Network | 5G |
| Screen Size | 5.4" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | Other |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A14 |
| SKU | sw251121781804132300 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 6586667 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***2
Date:
Review: تحت التحربه يجي بدون شاحن او اسلاك اصلي صورته اذا تحبون تشوفون شكله حجمه صغير اخترت مني اختارو الحجم الكبير اذا تحبون
Màu sắc: trắng
Author: ع***ا
Date:
Review: سيئ جدا وصلتني علبه بيضاء لاعرف مابداخلها
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm