Author: h***9
Date:
Review: Bad
Màu sắc: Màu tím
Price: 5.514.400₫
Original Price: 7.052.800₫
| Color | Purple |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 11 |
| Network | 3G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1920*1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw251120101114840277 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 180177 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: h***9
Date:
Review: Bad
Màu sắc: Màu tím
Author: d***a
Date:
Review: packaging was not good and the phone is having an issues pon the phone call.
Màu sắc: màu đen
Author: j***8
Date:
Review: غير راضي أبدا
Màu sắc: Màu tím
Author: غ***ا
Date:
Review: الاشعه فوق البنفسجيه قد تسبب الاصابه بامراض سرطانيه عند التعرض لها عللي؟ لأنها ذات طول موجي قصير وطاقه عاليه . تتوهج الشهب عند دخولها الغلاف الجوي عللي؟ بسبب احتكاكها بجزيئات الهواء معاً يؤدي إلى إصدار الضوء . من النادر وجود احافير للديدان عللي؟ لان الديدان لا تمتلك اجزاء صلبه لذلك لا تتجدد ونادراً ماتحفظ بسهوله كأحافير .
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm