Price: 13.812.400₫
Original Price: 17.879.400₫
| Batteries Included | Yes |
| Color | Red |
| RAM | 6G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | i0S 17 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Front Camera | 12MP |
| Condition | Refurbished |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Power Supply | Wall Plug |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw260217003702955532117 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9111334 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm