Author: b***n
Date:
Review: This phone is cute, there some few small scratches but still good. Very satisfied with this purchase ☺️
Màu sắc: Đỏ
Price: 4.215.300₫
| Color | White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone SE2 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 108MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3090 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw25072991396586515 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4359283 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: b***n
Date:
Review: This phone is cute, there some few small scratches but still good. Very satisfied with this purchase ☺️
Màu sắc: Đỏ
Author: v***6
Date:
Review: 👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾👎🏾
Màu sắc: Đỏ
Author: 9***2
Date:
Review: Unknown part massage for battery not genuine. Back camera paint fade 😣
Màu sắc: Đỏ
Author: j***y
Date:
Review: Excellent quality, I am very satisfied, it takes photos super well and has good performance
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm