Author: N***A
Date:
Review: The ipad is working well and it is still in good condition
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 1.576.700₫
Original Price: 2.676.600₫
| Material | ABS |
| Model | Apple iPad Mini 2 (2013) |
| Screen Resolution | 2048 x 1536 |
| Condition | Used |
| Color | Multicolor |
| Screen Size | 7" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260403201864652357160 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 8784196 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: N***A
Date:
Review: The ipad is working well and it is still in good condition
Màu sắc: Nhiều màu
Author: ن***ي
Date:
Review: جميل جداً
Màu sắc: Nhiều màu
Author: m***z
Date:
Review: Me encantó está súper bonita y agarra muy bien los juegos súper la recomiendo
Màu sắc: Nhiều màu
Author: m***4
Date:
Review: آيباد آبل مني وسهل الاستخدام و بطاريه بحالة جيده جدا
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm