Author: T***e
Date:
Review: Thank you so much SHEIN! It looks exactly the same as the picture.Really satisfied with it.
Màu sắc: Màu sắc ngẫu nhiên, chất lượng tốt nhất trước
Price: 1.670.800₫
Original Price: 2.058.700₫
| Color | Random Color, Best Quality First |
| Connection Method | None |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 7 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | KaiOS |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2670 x 1200 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw251106371134448163 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 3040776 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: T***e
Date:
Review: Thank you so much SHEIN! It looks exactly the same as the picture.Really satisfied with it.
Màu sắc: Màu sắc ngẫu nhiên, chất lượng tốt nhất trước
Author: l***h
Date:
Review: good condition , i will use it today to see
Màu sắc: Màu sắc ngẫu nhiên, chất lượng tốt nhất trước
Author: 9***4
Date:
Review: The first time the team had
Màu sắc: Hồng
Author: s***l
Date:
Review: i got it thank you so much shien very nice i phone 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍☺️☺️☺️☺️☺️☺️😊😊😊😊🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻👌
Màu sắc: Màu sắc ngẫu nhiên, chất lượng tốt nhất trước
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm