Author: n***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Please buy hair🥰🥰 so gorgeous and feels soft on the skin, the volume too is good 🙏🏾🙏🏾 thank you shein
Màu sắc: màu đen
Price: 233.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| Trọng lượng tịnh | 145 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2303280905109655 |
Author: n***e
Date:
Review: Please buy hair🥰🥰 so gorgeous and feels soft on the skin, the volume too is good 🙏🏾🙏🏾 thank you shein
Màu sắc: màu đen
Author: n***t
Date:
Review: Very soft and natural
Màu sắc: màu đen
Author: b***a
Date:
Review: Beautiful afro and good as seen in picture
Màu sắc: màu đen
Author: A***u
Date:
Review: Very cuteeeee i love
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm