Author: t***a
Date:
Review: It’s so nice and elegant i liked it so much
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Price: 94.000₫
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Neck Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Chiều dài | 13.3 cm |
| Chiều rộng | 5.5 cm |
| Chiều cao | 2 cm |
| SKU | sb2312295749911711 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 9354037 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: t***a
Date:
Review: It’s so nice and elegant i liked it so much
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: b***8
Date:
Review: amzing
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: a***7
Date:
Review: The best it’s amazing and nice
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: m***e
Date:
Review: Waste not use full not vibrate not effective from my thought
Màu sắc: Màu xanh lam
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm