Price: 21.460.000₫
| Material | ABS |
| Features | Fast Charging |
| Condition | New |
| Additional installation costs | Refer to the product details page |
| Color | Silver |
| Brand | ASUS |
| Screen Size Range | 14" - 14.9" |
| Screen Size | 14.0" |
| Screen Resolution | 2560 x 1600 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Family | Ryzen 7 |
| CPU Generation | Other |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | AMD Integrated |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Windows 11 |
| Laptop Type | Ultrathin Laptops |
| GPU Memory | 16GB |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Screen Refresh Rate | 144Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se25092362516199855 |
Brand Name: ASUS
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/ASUS-sc-0141749060.html
Quality: 9914388 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm